Konecranes

 

Koniec stresu, zrelaksuj się!

 

Na przykład przygotuj sobie filiżankę kawy, usiądź wygodnie i zacznij się... relaksować. A projekt? Zarejestruj się na naszej platformie internetowej, a Crane Planner wykona pracę za Ciebie! A przynajmniej jej część...

Na pewno to znasz. Przygotowujesz projekt hali produkcyjnej, nie masz dokładnych specyfikacji, a potrzebujesz umieścić na hali suwnicę o określonych gabarytach i udźwigu. Termin oddania projektu się zbliża, nie wiadomo gdzie znaleźć potrzebne informacje i aktualnie obowiązujące. W tym momencie każda pomocna dłoń byłaby na wagę złota. Na szczęście pierwsza pomoc jest w pobliżu!

Przydatne i niezwykle przyjazne dla użytkownika narzędzie online Crane Planner w kilka chwil przygotuje dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty - pdf z opisem technicznym suwnicy, obliczeniami udźwigu, podstawową dokumentacją rysunkową w formatach zgodnych z różnymi programami do projektowania oraz, co najcenniejsze, model 3D. A wszystko to dosłownie w zasięgu kilku kliknięć.

Jak to zrobić?

  • Zarejestruj się na https://konecranes-craneplanner.eu/pl/user/login
  • Po aktywowaniu przez pracownika Konecranes Twojego konta otrzymasz e-mailowe powiadomienie o nadaniu Ci dostępu do narzędzia Crane Planner. Wystarczy, że skonfigurujesz własne dane dostępowe i możesz zaczynać!

To nie może być prostsze!

Możesz uzyskać dokumentację dla wymaganego typu suwnicy za pomocą kilku kliknięć. W kilku prostych krokach określisz podstawowe parametry suwnicy tj. jej typ, udźwig, rozpiętość, wysokość podnoszenia oraz połączenie belki poprzecznej żurawia z pomostem. Platforma przeprowadzi Cię bezpiecznie przez cały proces, który nie zajmie więcej niż minutę. Tobie pozostanie tylko kliknięcie przycisku „ZAPISZ PROJEKT” i gotowe! Zanim zdążysz wypić swoją kawę, pobierzesz całą niezbędną dokumentację na swój komputer.

 

Oprócz konfiguratora suwnic na platformie Crane Planner w zakładce WSPARCIE znajdziesz szereg innych przydatnych informacji, wskazówek i filmów. W każdej chwili możesz również skontaktować się z naszym pracownikiem za pomocą przygotowanego formularza, który chętnie pomoże Ci w bardziej skomplikowanych przypadkach lub specyficznych wymaganiach inwestora.