Konecranes

MADE BY EXPERTS

osvědčené a spolehlivé zařízení

Společnost Konecranes již více než 80 let zvyšuje efektivitu a výkonnost výrobních společností ve všech typech průmyslových odvětví. Dokázali jsme toho dlouhodobým poskytováním zdvihacích zařízení a služeb, kterým naši zákazníci mohou důvěřovat. Když si vyberete jeřáb Konecranes, získáte bezkonkurenční zdroj zkušeností a znalostí v kombinaci s místními znalostmi řešení manipulaci s materiálem. Naši zkušení odborníci na jeřáby jsou připraveni vám pomoci a také nabídnou zdvihací zařízení a služby, které zvýší efektivitu, bezpečnost a produktivitu vaší společnosti.

Více informací
 
 

pozvedneme váš business na zcela novou úroveň 

 

Jmenuji se Miroslav Veltruský a mou prioritou v Konecranes je na pozici obchodního manažera již 9 let hledat pro klienty to nejvhodnější řešení pro nároky jejich provozu. Nabízím zákazníkovi tu nejlepší cestu k užitečnému, výkonnému a bezpečnému zařízení, které odpovídá jeho nárokům na manipulaci s břemeny.

Ničeho se nebojím. Jako vášnivý kitař mám pro strach uděláno a vaše specifické či náročné požadavky jsou pro mě výzvou, kterou s klidnou hlavou vždy vyřešíme. Společně s ostatními členy našeho týmu specialistů umíme nabídnout takové zařízení a servis, které pozvedne váš business na novou úroveň.

Budete-li potřebovat konzultaci ohledně volby správného zdvihacího zařízení, kdykoliv se mě obraťte:

+420 601 576 622 /miroslav.veltrusky@demagcranes.com

 

Jeřáby s lanovým kladskostrojem CXT

Jeřáby s lanovým kladkostrojem CXT jsou určeny pro středně velké zatížení se zdvihací kapacitou až 80 tun; jeřáby, které jsou nepostradatelným pomocníkem v montážních nebo průmyslových závodech. Jeřáby s lanovým kladkostrojem CXT jsou dostupné jako jednonosníkové nebo dvounosníkové s profilovým nebo skříňovým nosníkem.

Jeřábová řada Konecranes M

Jeřábová řada Konecranes M představuje novou úroveň modularity, která poskytuje maximální výkon a spolehlivost v dokonale kontrolované harmonii. Je to nejkompaktnější modulární velký naviják s kapacitou od 6,3 tun do 63 tun. Třída A9 (CMAA-F, až s 2 miliony cyklů) umožňuje použití vrátku v širším rozsahu automatizovaných aplikací.

"Díky komponentům „Core of Lifting“ je toto mistrovské dílo výkonným a chytrým strojem vytvořeným přesně pro vaše potřeby.