Konecranes

MADE BY EXPERTS

SERVISNÍ SLUŽBY KONECRANES

Společnost Konecranes v České republice nabízí specializované služby od preventivní údržby až po dodávku náhradních dílů pro všechny typy, značky a výrobce průmyslových jeřábů a kladkostrojů – od jednotlivých kusů zařízení až po kompletní výrobní zařízení. Naším cílem je vylepšení a vytvoření bezpečného a produktivního prostředí pro Vaši provozní činnosti. Pokud jde o náhradní díly a servis, nezáleží na tom, kdo vyrobil váš jeřáb. Nabízíme originální náhradní díly Konecranes i náhradní díly pro všechny ostatní značky a modely.

Více informací
 
 

nabízíme komplexní a systematický přístup k údržbě

 

Jmenuji se Otakar Holubec a celý život se pohybuji a aktivně účastním sportů, kde je potřeba přesný tah na branku. Pro značku Konecranes pracuji jako servisní manažer obchodu již 7 let. Zákazníkovi umím v rámci našeho komplexního a systematického přístupu k péči a údržbě o jeřáby tzv. Lifecycle Care nabídnout ty nejvhodnější budoucí kroky. Ať už z konzultace a analýzy vyvstane potřeba generální opravy, modernizace nebo výměny zařízení za zcela nové, klient se může spolehnout, že s námi nešlápne vedle.

Baví mě moderní technologie. Možnosti, jaké značka Konecranes v tomto smyslu nabízí v oblasti preventivní a prediktivní údržby, včetně sofistikovaných vzdálených rozhraní, vidím jako ideální cestu pro zlepšování produktivity a bezpečnosti ve firmách.

V případě dotazů, týkajících se péče o jeřáby či zákonných povinností provozovatelů zdvihacích zařízení, se na mě neváhejte obrátit:

+420 724 390 775 / otakar.holubec@konecranes.com

 

Lifecycle Care - servisní služby v reálném čase

Péče o zařízení po celou dobu jeho životnosti Lifecycle Care je náš komplexní a systematický přístup k údržbě s podporou špičkových digitální přístrojů a procesů. Spojením dat, strojů a lidí jsme schopni naše servisní služby Lifecycle Care dodávat v reálném čase.

"Na základě komplexních dat z údržby a používání stroje dostupných v reálném čase společně s našimi znalostmi a zkušenostmi dodáváme našim zákazníkům řešení pro zvýšení bezpečnosti a produktivity."

Zákaznický portál yourKONECRANES.com

Naše stránky pro zákazníky yourKONECRANES.com jsou zdrojem rychlého a snadného přístupu k informacím o údržbě vašeho jeřábu. Propujeme údaje o používání z nástroje TRUCONNECT, data z údržby a detaily o zařízeních z nástroje MAINMAN, abyste mohli získat transparentní informace o událostech a aktivitách ve vybraném časovém intervalu.

"Sledujte, analyzujte a sdílejte jeřábová data. Čerpejte poznatky ze svých dat a určujte priority k údržbě."