Konecranes

MADE BY EXPERTS

NOVÁ GENERACE ZDVIHÁNÍ BŘEMEN

Mostový jeřáb řady Konecranes S je vybavený lanovým kladkostrojem se syntetickým lanem pro perfektní navíjení, nakloněným bubnem, který eliminuje třecí síly lana a prodlužuje životnost navíjecích komponentů, inovativním děleným hlavním nosníkem a kluzným spojem a integrovanými chytrými funkcemi.

Více informací
 
 

naše chytré jeřábové funkce  zvýší bezpečnost vašeho provozu 

 

Jmenuji se Štěpán Hřebejk a jako projektový manažer pracuji ve společnosti Konecranes již 9 let. Mám rád výzvy, a to nejen v mém oblíbeném sportu a turistice.

Mým posláním v Konecranes je zajištění hladkého průběhu zakázky od objednání jeřábu až po instalaci a předání zakázky. Po celou dobu jsem v pravidelném kontaktu se zákazníkem. Dojednáváme společně termíny a detaily instalace či zátěžových zkoušek. Ze všeho nejvíce mě vždy potěší, když je zákazník spokojen nejen s naším zařízením a jeho fungováním v provozu a jsou naplněny jeho nároky na výkon, bezpečnost či design. Zejména mě těší, když přispěji k hladkému uvedení zařízení do provozu a zákazník je přesvědčen, že si vybral skutečné profesionály, protože to považuji za gró mojí profese.

Mohu-li vám, jakkoliv poradit s procesem poptávky, objednání či se potřebujete jen zorientovat v našem portfoliu, neváhejte mě kontaktovat: +420 724 170 153 / stepan.hrebejk@demagcranes.com

 

Jeřábová řada Konecranes S

U jeřábové řady Konecranes S znovu měníme pravidla hry. S funkcemi, které nikdy předtím nebyly použity, jako je nakloněný buben, pružné navíjení, syntetické lano a posuvný spoj nosníku, představuje zcela nový přístup v oblasti zdvihání. Díky těmto moderním úpravám je zdvihání přesnější a výkonnější, a výrazně snižuje míru opotřebení.

"Chcete-li sledovat jeřábové aktivity v reálném čase, využijte sílu našich špičkových digitálních služeb s technologií TRUCONNECT."

Chytré jeřábové funkce

Většina mostových jeřábů Konecranes je možné vybavit chytrými
funkcemi, softwarem, který vám dává kontrolu nad manipulací
s materiálem ve vašich výrobních procesech.

"Naše inteligentní funkce byly navrženy tak, aby vyhovovaly vašim
pokročilým nárokům na zdvihání břemen. Můžeme je implementovat do
nových zařízení Konecranes, ale můžeme je nainstalovat také na vaše
stávající zařízení. Lze dodat jednotlivé funkce, ale obvykle doporučujeme
balíčky funkcí, které vyhovují konkrétním výrobním procesům."