Konecranes

 

Již žádný stres, hoďte se do klidu!

 

Připravte si třeba šálek kávy, pohodlně se usaďte, nohy na stůl a můžete začít směle relaxovat. Sci-fi? Nemáte při projektování ani minutu volného času? Ale kdepak, zaregistrujte se do naší on-line platformy a Crane Planner udělá práci za vás! Nebo alespoň její část...

Určitě jste se do té situace už někdy dostali. Připravujete návrh výrobní haly, nemáte přesné zadání, ale potřebujete do haly umístit jeřáb o daném rozměru a nosnosti. Termín hoří, nevíte, kde vám hlava stojí, horko těžko sháníte potřebné informace, platné normy a eurokódy. Každá pomocná ruka by se v tu chvíli hodila. Nezoufejte, první pomoc je nablízku!

Užitečný a uživatelsky maximálně vstřícný on-line nástroj Crane Planner vám během pár okamžiků připraví veškeré potřebné podklady – pdf s technickým popisem jeřábu, výpočty zatížení, základní výkresovou dokumentaci ve formátech kompatibilních pro nejrůznější konstrukční software a jako třešničku na dortu i 3D model. A to vše doslova jen na pár kliknutí.

Jak na to?

Jednodušší už to být nemůže!

Dokumentaci k požadovanému typu jeřábu získáte během pár kliknutí. V několika jednoduchých krocích nastavíte základní parametry jeřábu, tedy jeho typ, nosnost, rozpětí, vytížení, výšku zdvihu a napojení příčníku a mostnice jeřábu. Aplikace vás bezpečně provede celým procesem, který netrvá déle než minutu. Zbývá už jen poslední kliknutí na tlačítko „SAVE DESIGN“ a máte hotovo! Než si stihnete uvařit kávu, stáhnete si do počítače veškerou potřebnou dokumentaci.

 

Kromě konfigurátoru najdete v Crane Planneru i řadu dalších užitečných informací, tipů a videí v sekci SUPPORT. Kdykoli se také můžete pomocí připraveného formuláře obrátit na naše konstrukční oddělení, kde vám rádi pomohou se složitějšími případy nebo specifickými požadavky investora.