Konecranes

MADE BY EXPERTS

MADE BY EXPERTS

80 yıllık bilgi ve deneyim ile güvenlik, verimlilik ve üretkenlik.

 
 
 OTOMATİKleşen kaldırma ekipmanları ile prosesiniz hızlanır

 

Merhaba,

Benim adım Onur ÇİNARLI ve satış mühendisi olarak çalışıyorum.

Proseslerinizde işlemlerinizi daha rahat ve ergonomik yapmanızı sağlayacak çözümler oluşturmanıza destek olmak için buradayım.

Size ve şirketinize nasıl yardımcı olabilirim? Beni doğrudan 0533 044 81 16 numaralı telefondan arayabilir veya onur.cinarli@konecranes.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

 

 

 Güvenli Elleçleme hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

 

Güvenli elleçleme hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?Live Channel dijital tanıtımımıza kaydolun ve çevrimiçi vinç tanıtımınız sırasında evinizi veya ofisinizi terk etmenize gerek kalmadan AKILLI Özelliklerimizin avantajlarına tanık olun.Hyvinkää tesislerimizde canlı video akışı için kullanılan kameralarla donatılmış bir vinç bulunur. Daha fazla bilgi edinmek istediğiniz seçilmiş Akıllı Özellikler benimle bir toplantı planlayabilirsiniz.

Aktif Salınım Kontrolü, Kanca Merkezleme, Takılmayı Önleme, Korumalı Alanlar, Hedef Konumlandırma ve Son Konumlandırma, Takip Et.

 

Konecranes XK-S İş İstasyonu Vinci

 

İş istasyonları için Konecranes XK-S vinç sistemi, değişken ve zorlu talepleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. 2.000 kg'a kadar kaldırma kapasitesine ihtiyaç duyan iş istasyonları ve üretim hatları için idealdir. Tavana monte edilebilir veya kendi başlarına durabilirler, tek veya çift kirişlerle mevcutturlar.

"Yüksek kalite ve güvenilirliğe sahip kanıtlanmış ve esnek bir sistem."

Konecranes S-Serisi

Konecranes S-Serisi, daha önce hiç görülmemiş özelliklere sahip, endüstri standardı köprülü vinçlerimize yeni bir bakış getiriyor. Yeni sentetik halat, sarım için mükemmeldir. Eğik tambur ve off-set donam, pik halat kuvvetlerini ortadan kaldırır ve donam bileşenleri üzerindeki aşınmayı en aza indirir.