Kriterleri yeniden belirliyoruz.

 

Kaldırma Ekipmanlarında Yeni Standart

 

Konecranes yeni S-Serisi ürünlerimizi lansmanımızda canlı olarak izleyin.Açılı halat tamburu, sentetik halat, yeni yürüyüş başlıkları ve güvenlik için geliştirilmiş akıllı özellikleri sayesinde malzeme taşımada yeni bir yaklaşım getiriyoruz. Bu tasarım güncellemeleri, kaldırma işlemini daha güvenli, hassas hale getirir; aşınmayı ve yıpranmayı önemli ölçüde azaltır.

 

 

XK-S tip hafif vinç sistemlerimizi daha yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Bu sistem; kaynaksız, modüler kurulumlu, değiştirilmesi ve genişletilmesi kolaydır.

 

 

 

 

Konecranes S-series

 Teknoloji Lansmanımızda Teknik Bakım Bilgilerimizden Yararlanın

 

Geniş hizmet yelpazemiz , önleyici bakımdan ileri modernizasyon hizmetlerine  kadar uzanmaktadır.

Lansmanımızda, yourKONECRANES platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinme şansınız olacak. Bu platform, gerçek bilgiye dayalı bakım kararları almanıza yardımcı olan tüm bakım süreçlerinize hızlı ve kolay erişim sağlar.

YourKONECRANES platformuna ek olarak, RopeQ ™ teknolojimizin nasıl çalıştığını göreceksiniz. RopeQ ™ , halat muayenesi görünmeyen kusurları tespit ederek güvenliği arttırır.

 

 

 

Geliştirilmiş Kaldırma Prosesi

 

CXT Çelik Halatlı Vinçlerimize daha yakından tanıma imkanınız olacak. 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip iç/dış mekan vinçlerimiz, montaj atölyelerinizde ve endüstriyel tesisinizdeki gereksinimleri karşılamak için dizayn edilmiştir.

 

 

İletişim:0216 410 80 67